«Thunder» iekļūst NBA finālā

NBA finālā aizvadītajā naktī kā pirmā iekļuva Oklahomsitijas «Thunder» komanda, kas sērijas sestajā mačā savā laukumā ar 107:99 pieveica Sanantonio «Spurs», sērijā triumfējot ar 4-2.

Tādejādi «Thunder» kļuva tikai par trešo komandu NBA vēsturē, kas spējusi izcīnīt četras uzvaras pēc kārtas, pirms tam konferences finālsērijā nokļūstot zaudētājos ar 0-2.

Uzvarētāju rindās ar 34 punktiem un 14 atlēkušajām bumbām izcēlās Kevins Durents, 25 punktus pievienoja Rasels Vestbruks, bet 16 punktus sakrāja Džeimss Hārdens. «Spurs» komandā ar 29 punktiem atzīmējās Tonijs Pārkers, 25 punkti un 14 bumbas zem groziem bija Tima Dankana kontā, bet 23 punktus guva Stīvens Džeksons.

Jāpiebilst, ka pirmās ceturtdaļas izskaņā «Spurs» bija iekrājuši jau 18 punktu pārsvaru (34:16), bet pēc pirmā puslaika viesi bija vadībā ar +15 (63:48). Tomēr turpinājumā «Thunder» palēnām samazināja rezultāta starpību un trešās ceturtdaļas beigās pat izvirzījās vadībā (79:77), bet pēdējās 12 minūtēs panākumu nosargāja.

Atgādinām, ka Austrumu konferences finālsērijā pēc piecām spēlēm Bostonas «Celtics» ar 3-2 ir vadībā pret Maiami «Heat» komandu.