«Kings» pirmoreiz izcīna Stenlija kausu, Kviks vērtīgākais

Par Stenlija kausa ieguvējiem aizvadītajā naktī pirmoreiz vēsturē kļuva Losandželosas «Kings» komandas hokejisti.

Finālsērijas sestajā spēlē aizvadītajā naktī «Kings» savā laukumā pārliecinoši ar 6:1 pārspēja Ņūdžersijas «Devils», sērijā triumfējot ar 4-2.

Pirmās trešdaļas vidū nepilnu piecu minūšu laikā Dastins Brauns, Džefs Kārters un Trevors Lūiss realizēja skaitlisko vairākumu un ielika pamatu Losandželosas komandas uzvarai. Otrajā periodā Kārters un Edams Enrike apmainījās precīziem metieniem, bet pēdējās 20 minūtēs Lūiss un Mets Grīns guva vēl divus vārtus mājinieku labā.

«Kings» vārtsargs Džonatans Kviks atvairīja 17 no 18 pretinieku metieniem, bet viņa kolēģis pretējos vārtos Martins Brodērs tika galā ar 19 no 24 metieniem.

Kona Smaita balvu kā Stenlija kausa izcīņas vērtīgākais spēlētājs saņēma tieši «Kings» vārtu vīrs Kviks.