Trīssoļlēcējs Kovaļovs rekordu izcīna bronzas medaļu Eiropas junioru čempionātā

Latvijas trīssoļlēcējs Pāvels Kovaļovs piektdien Eiropas junioru čempionātā vieglatlētikā, kas norisinās Serbijas pilsētā Novisadā, sasniedza jaunu personisko rekordu un izcīnīja bronzas medaļu.

Latvijas sportists trešajā mēģinājumā aizlēca 16,03 metrus tālu, par 40 centimetriem labojot savu iepriekšējo personisko rekordu.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Krievijas sportists Aleksejs Frolovs, kas aizlēca 16,67 metrus tālu, bet otro vietu izcīnīja turks Askins Karača, kas uzrādīja rezultātu 16,10 metri, uzrādot jaunu Turcijas junioru rekordu.