«VEF Juniors» LBL atklāšanā sagādā pārsteigumu

Latvijas Basketbola līgas atklāšanas spēlē sestdien «VEF Juniors» komanda ar 76:66 uzvarēja «Ventspils» komandu.

Laukuma saimnieki «VEF Juniors» basketbolisti spēlei pret «ventspilniekiem» bija pieteikuši spēlētājus, no kuriem vairāki šajā sezonā spēlēs arī lielajā komandā «VEF Rīga» - Dairi Bertānu, Gati Jahoviču, Kasparu Bērziņu, Ivanu Neļubovu un Andreju Šeļakovu.

Pēc pirmās puslaika mājinieki bija guvuši 45 punktus, savukārt viesi - 40. Trešo ceturtdaļu «Ventspils» uzvarēja ar 18:17, savukārt pēdējās desmit minūtēs Vefiņš bija pārāks ar 14:8, uzvarot arī visā spēlē.

Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Dairis Bertāns, kurš guva 27 punktus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles, bet pa 16 punktiem guva Gatis Jahovičs un Kaspars Bērziņš. Abiem spēlētājiem arī pa astoņām atlēkušajām bumbām.

Savukārt viesiem 15 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles Česteram Meisonam.