«Rīga» pārliecinoši revanšējas «Junostj»

Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē šovakar HK «Rīga» komanda savā laukumā ar 6:0 sagrāva Minskas «Junostj», revanšējoties par pirmdien piedzīvoto neveiksmi.

HK «Rīga» un Minskas «Junostj» 6:0 (2:0, 3:0, 1:0).
M. Lipsbergs (Koļesņikovs, 6, vair.), Upītis (Dobreņkijs, 14, vair.), Ševčenko (Jakovļevs, Indrašis, 21, vair.), E. Lipsbergs (M. Lipsbergs, 22), Bukarts (Indrašis, Jakovļevs, 33), Vilkoits (Porejs, 60).

Pirmajā trešdaļā laukuma saimnieki divreiz realizēja skaitlisko vairākumu. 6. minūtē vairākums tika realizēts klasiski, kad pēc spēcīga Ņikitas Koļesņikova metiena no zilās līnijas ripa trāpīja pa vārtu pārliktni un atlēca pie Mika Lipsberga, kurš bija precīzs - 1:0. Otro reizi vairākums tika realizēts 14. minūtē, kad «rīdzinieki» izveidoja ātru pretuzbrukumu, kuru rezultatīvi pabeidza Juris Upītis - 2:0.

Otrā perioda sākums mājiniekiem padevās lielisks. Jau 27. sekundē vairākumu realizēja Ēriks Ševčenko (3:0), bet pēc aptuveni minūtes pretinieku kļūdu savā aizsardzības zonā izmantoja brāļi Lipsbergi un Edgars Lipsbergs panāca 4:0. Trešdaļas 13. minūtē HK «Rīga» vēl vairāk palielināja pārsvaru, kad skaisti izspēlēja vairākumu un Roberts Bukarts guva piektos vārtus - 5:0.

Pēdējās 20 mača minūtēs mājinieki sapelnīja daudz noraidījumus, bet perioda vidū Kristeru Gudļevski nomainīja Uldis Čalpa. Tomēr punktu spēlei pielika tieši «rīdzinieki» - 39 sekundes līdz mača beigām Raimonds Vilkoits panāca 6:0.

Atgādinām, ka pirmdien HK «Rīga» abu komandu pirmajā tikšanās reizē Piņķos ar 4:5 zaudēja «Junostj».

HK «Rīga» ar 87 punktiem 47 spēlēs nostiprinājās Ziemeļrietumu divīzijas 1. vietā, jau par septiņiem punktiem apsteidzot Čerepovecas «Almaz» un Jaroslavļas «Loko», kas aizvadījuši pa 48 mačiem.

Nākamo maču «rīdzinieki» aizvadīs piektdien, kad savā laukumā tiksies ar Dmitrovas «Kriļja Sovetov» hokejistiem.