«Manchester United» ar vienu kāju Čempionu līgas finālā

UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē otrdienas vakarā «Manchester United» futbolisti viesos ar 2:0 pārspēja Gelzenkirhenes «Schalke 04» komandu.

Pirmajā puslaikā laukumā dominēja «Manchester United» komanda, kurai bija neskaitāmas izdevības gūt vārtus. Divreiz pēc Gigsa sitieniem glāba mājinieku vārtsargs Noiers, Parka Džisuna sitienu bloķēja aizsargi, bet visvairāk labu momentu «izsēja» meksikāņu uzbrucējs Havjērs Ernandess. «Schalke 04» atbildēja tikai ar pāris pretuzbrukumiem, kuros līdz reāliem draudiem van der Sāra vārtiem nenonāca.

Arī otrā puslaika sākumā «Manchester United» turpināja izšķērdēt labas izdevības, taču šoreiz bīstamus momentus radīja arī «Schalke 04» futbolisti. Tomēr tad trīs minūšu laikā Mančestras klubs guva divus vārtus, sperot platu soli pretī iekļūšanai Čempionu līgas finālā. Mača 67. minūtē lielisku Rūnija piespēli ar precīzu sitienu pabeidza Raiens Gigss, bet 69. minūtē Veins Rūnijs līdzīgā epizodē izmantoja Ernandesa piespēli.

Otrā pusfināla pirmais mačs tiks aizvadīts trešdienas vakarā, kad Spānijas superklubu divcīņā Madrides «Real» savā laukumā uzņems «FC Barcelona».

Bet pusfinālu atbildes spēles notiks nākamo otrdien un trešdien Mančestrā un Barselonā.