Čempionu līgas finālā «Manchester United» pret «Barcelona»

UEFA Čempionu līgas finālā 28. maijā Vemblija stadionā Londonā spēlēs «Manchester United» un «FC Barcelona» futbolisti.

«Manchester United» komanda pusfināla atbildes spēlē savā laukumā ar 4:1 pieveica Gelzenkirhenes «Schalke 04», divu spēļu summā svinot panākumu ar 6:1.

Spēles 26. minūtē ekvadorietis Antonio Valensija izvirzīja mājiniekus vadībā, bet pēc piecām minūtēm Derons Gibsons panāca 2:0 «Manchester United» labā, tādejādi «Schalke 04» bija jāgūst jau četri vārti, lai uzvarētu divu spēļu summā. Tomēr jau pēc četrām minūtēm spānis Hosē Manuels Hurado vienus vārtus viesu komandai tomēr atspēlēja.

Mača 72. un 76. minūtē brazīlietis Andersons guva trešos un ceturtos vārtus laukuma saimnieku labā, tādejādi nodrošinot mājinieku iekļūšanu Čempionu līgas finālā.

Atgādinām, ka otrajā pusfināla pārī «FC Barcelona» divu maču summā ar 3:1 pārspēja Madrides «Real» futbolistus.

«Manchester United» un «FC Barcelona» Čempionu līgas finālmačā tikās arī 2009. gadā, kad Barselonas klubs bija pārāks ar 2:0.