Eiropas līgas finālā tiksies Portugāles klubi

UEFA Eiropas līgas finālā ceturtdienas vakarā iekļuva divi Portugāles klubi - «FC Porto» un «SC Braga».

«FC Porto» futbolisti atbildes spēlē viesos ar 2:3 piekāpās Spānijas klubam «Villarreal CF», taču divu spēļu summā Portugāles čempioni triumfēja ar 7:4.

Mača 17. minūtē «Villarreal CF» puusargs Kani atklāja spēles rezultātu un deva mājiniekiem kaut nelielas izredzes uz panākumu divu spēļu summā. Tomēr 40. minūtē Halks panāca neizšķirtu, bet 48. minūtē Falkau jau izvirzīja vadībā «FC Porto» komandu. Spēles 75. minūtē Hoans Kapdevila gan panāca 2:2, bet pēc piecām minūtēm 11 metru soda sitienu realizēja itālietis Džuzepe Rosi, tomēr atspēlēties divu spēļu summā vairs nebija reāli.

Tikmēr otrajā pusfināla pārī «SC Braga» atbildes mačā savā laukumā ar 1:0 pārspēja vēl vienu Portugāles klubu Lisabonas «Benfica», divu spēļu summā (2:2) uzvarot pateicoties izbraukumā gūtiem vārtiem (1:2).

Vienīgos vārtus šajā spēlē mača 19. minūtē guva «SC Braga» portugāļu pussargs Kuštodiu.

UEFA Eiropas līgas finālmačs risināsies 18. maijā Īrijas galvaspilsētas Dublinas stadionā «Dublin Arena».