Bronzas sēriju ar pārliecinošu uzvaru sāk «Liepājas Lauvas»

Latvijas Basketbola līgas sērijas par bronzas medaļām pirmajā spēlē šovakar «Liepājas Lauvas» savā laukumā ar 100:79 pieveica «Barons/O!Karte» komandu.

«Liepājas Lauvas» un «Barons/O!Karte» 100:79 (18:24, 46:40, 73:55).
Meiers 21, Koldvels 20, Aleksejevs 14, Mičels 11, Kosuškins 10, Mejeris 9 (6 atl.b.), Kravčenko 8 (6 rez. piesp.), Ozols 7; Skirmants 16, Bankevics 14, Svītnijs 12, Vītols 10, Viljamss 7, Bergmanis 6, Čavars 5 (7 atl.b.), Piščaļņikovs 5, Feldmanis 2, Butjankovs 2.

Spēli veiksmīgāk iesāka viesi, kuriem pirmās ceturtdaļas izskaņā bija septiņu punktu pārsvars (18:11, 22:15), līdz otrās ceturtdaļas vidum «liepājnieki» panāca neizšķirtu, bet lielajā pārtraukumā jau devās ar sešu punktu pārsvaru (46:40). Trešajā ceturtdaļā «Liepājas Lauvas» pakāpeniski palielināja pārsvaru, kurš ceturtdaļas izskaņā pirmoreiz mačā sasniedza jau 20 punktus (73:53).

Sērijas līdz trim uzvarām otrā spēle notiks piektdien, 13. maijā Olimpiskajās sporta centrā Rīgā.

Atgādinām, ka LBL finālsērijā līdz četrām uzvarām pirmajā mačā «VEF Rīga» viesos pārspēja BK «Ventspils» komandu ar 79:70.