Daugaviņš un «Senators» atkal nonāk zaudētājos finālsērijā

Aizvadītajā naktī AHL Kaldera kausa izcīņas finālsērijas trešajā spēlē Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Binghemtonas «Senators» komanda savā laukumā ar 1:2 piekāpās Hjūstonas «Aeros».

Tādejādi sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 2-1 «Aeros» komandas labā, bet arī ceturtā un piektā spēle notiks Binghemtonā.

Aizvadītajā mačā Daugaviņš ar rezultativitāti vai soda minūtēm neizcēlās, spēli pabeidzot bez metieniem pa vārtiem un neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā divās trešdaļās Džons Disalvatore un Neits Prosers panāca 2:0 viesu labā, bet pēdējās 20 minūtēs mājinieki spēja atbildēt tikai ar Raiena Kellera precīzu metienu perioda 3. minūtē.

Atgādinām, ka sērijas pirmajās divās spēlēs Hjūstonā «Senators» vispirms zaudēja ar 1:3, bet pēc tam uzvarēja papildlaikā ar 2:1.