Daugaviņš un «Senators» panāk neizšķirtu finālsērijā

AHL Kaldera kausa finālsērijas ceturtajā spēlē aizvadītajā naktī Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Binghemtonas «Senators» komanda savā laukumā ar 3:0 pieveica Hjūstonas «Aeros», sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 2-2.

Daugaviņš arī šoreiz palika bez rezultativitātes punktiem, lai gan izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem.

Pirmajā trešdaļā Koudijs Bess un Korijs Luks panāca 2:0 mājinieku labā, bet trešā perioda sākumā Dereks Smits guva trešos vārtus un gaisināja šaubas par mača uzvarētāju.

Daugaviņš Kaldera kausa izcīņā ir guvis astoņus vārtus un atdevis 18 rezultatīvas piespēles, taču finālsērijā viņa kontā pagaidām ir tikai viena piespēle četros mačos.

Finālsērijas piektais mačs notiks naktī uz svētdienu Binghemtonā, bet sestā spēle risināsies naktī uz trešdienu Hjūstonā.