«Gold Cup» finālā tiksies ASV un Meksikas futbolisti

Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas (CONCACAF) turnīra «Gold Cup» finālā pagājušajā naktī iekļuva ASV un Meksikas futbolisti.

ASV izlase pusfinālā ar 1:0 (0:0) pārspēja Panamas valstsvienību, bet vienīgos vārtus cīņas 77. minūtē guva Klints Dempsijs no Anglijas premjerlīgas kluba Londonas «Fulham».

Šīs valstsvienības spēkojās arī apakšgrupu turnīrā, kad ar 2:1 pārāka izrādījās Panamas izlase.

Tikmēr Meksikas izlases futbolisti tikai pagarinājumā ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) uzvarēja Hondurasu.

Vārtus pagarinājuma 93. un 99. minūtē guva attiecīgi Aldo de Negriss un Anglijas premjerlīgas čempionāta jauniecelto čempionu «Manchester United» pārstāvis Havjērs Ernandess.

Jau ziņots, ka ceturtdaļfināla spēlēs ASV ar 2:0 (0:0) uzvarēja Jamaiku, bet Meksika ar 2:1 (0:1) pārspēja Gvatemalu.

«Gold Cup» finālspēle paredzēta naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika.

Iepriekšējā «Gold Cup» turnīrā, kas notika 2009. gadā, uzvarēja Meksikas izlase, bet kopumā tā turnīrā triumfējusi astoņas reizes.