«Liepājas metalurgs» savā laukumā zaudē «Red Bull»

UEFA Eiropas līgas otrās kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē ceturtdienas vakarā «Liepājas metalurga» futbolisti savā laukumā ar 1:4 zaudēja Austrijas vicečempioniem Zalcburgas «Red Bull».

Spēles 22. minūtē brazīliešu uzbrucējs Alans atklāja mača rezultātu. Arī pirmā puslaika turpinājumā «Red Bull» futbolisti dominēja laukumā un pēdējās minūtēs 22 gadus vecais brazīlietis guva vēl divus vārtus, tādejādi sasniedzot hat-trick.

Otrajā puslaikā mājinieki saņēmās un radīja draudus pie Edija Gustafsona vārtiem, līdz 61. minūtē Jurģim Kalnam izdevās samazināt rezultāta starpību. Tomēr spēles 89. minūtē Simons Ciommers ceturto reizi pārspēja «liepājnieku» vārtsargu Pāvelu Šteinboru, uzstādot mača galarezultātu.

Atbildes spēle notiks 21. jūlijā Zalcburgā, bet nākamajā kārtā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Lai iekļūtu UEFA Eiropas līgas apakšgrupu turnīrā, komandām jāpārvar četras kvalifikācijas kārtas.

Ceturtdien pirmo spēli aizvadīja arī FK «Ventspils» komanda, kas viesos ar 1:0 pārspēja Soļigorskas «Shakhtyor» (Baltkrievija).