Vaņinam zaudējums Šveices čempionātā pret «Young Boys»

Zaudējumu Šveices futbola čempionāta jaunās sezonas otrajā spēlē sestdien piedzīvoja Latvijas izlases vārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā «Sion» komanda.

«Sion» savā laukumā ar 1:2 (0:1) piekāpās pagājušās sezonas valsts trešajai spēcīgākajai vienībai Bernes «Young Boys».

Vaņins laukumā pavadīja visas 90 minūtes. Pirmajā puslaikā Vaņinu pārspēja Marko Šneulijs, bet spēles izskaņā otros vārtus «Young Boys» labā guva Davids Degens.

Vienīgos vārtus «Sion» vienības labā jau tiesneša pieliktajā kompensācijas laikā guva Džovanni Sio.

Čempionāta kopvērtējumā ar trīs punktiem divās spēlēs «Sion» pašlaik ieņem 5. vietu.

«Sion» pagājušo sezonu noslēdza čempionāta 4. vietā, nodrošinot vietu UEFA Eiropas līgā. Tāpat komanda triumfēja Šveices kausa izcīņā.

Vaņins tika atzīts par aizvadītās sezonas «Sion» komandas labāko spēlētāju līdzjutēju vērtējumā.