Rudņevs turpina «trakot» Polijā, divi vārti pret «Ruch Chorzów»

Latvijas futbolists Artjoms Rudņevs kārtējā spēlē Polijas čempionātā guvis vārtus. Šoreiz uzbrucēja rēķinā divi vārti pret «Ruch Chorzów» futbolistiem.

Rudņevs pret klubu, kurš Polijas čempionātā ieņem 8. vietu, pirmos vārtus guva pirmā puslaika 20. minūtē, bet otros mača  48. minūtē. Uzbrucējam bija iespēja gūt arī trešos vārtus, taču pēc sitiena ar galvu bumba trāpīja pa vārtu pārliktni.

Visā mačā «Lech», kuri ir čempionāta līderi, bija pārāki ar 3:0.

Jāpiebilst, ka Rudņevs ir arī čempionāta rezultatīvākais spēlētājs. Uzbrucēja rēķinā pēc četrām spēļu kārtām ir jau astoņi gūti vārti.

«Apollo» jau vēstīja, ka pirmdien latvietis palīdzēja savai Poznaņas «Lech» komandai ar 3:0 uzvarēt Belhatovas GKS futbolistus. Rudņevs šajā mačā atzīmējās ar hat-trick.