De Cordo izcīna zelta medaļu šķēpa mešanā

Par pasaules vieglatlētikas čempionāta uzvarētāju šķēpmešanas sacensībās vīriešiem šodien kļuva vācietis Matiass de Cordo.

Uzvarētājs finālsacensībās šķēpu raidīja 86,27 metrus tālu, savu labāko rezultātu sasniedzot jau pirmajā mēģinājumā.

Slavenais norvēģis Andreass Torkildsens ar 84,78 metrus tālu metienu palika otrajā vietā, bet trešais palika kubietis Giljermo Martiness, kurš meta vēl par 58 centimetriem tuvāk.

Kā ziņots, kvalifikācijas sacensībās startēja arī trīs Latvijas sportisti, bet neviens no viņiem nespēja iekļūt finālā - Ēriks Rags ierindojās 20. vietā, Vadims Vasiļevskis ieņēma 25. vietu, bet Zigismunds Sirmais bija spiests samierināties ar 32. vietu 36 sportistu konkurencē.