Dārziņam divas piespēles, «Ak Bars» beidzot uzvar

Latviešu hokejista Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas «Ak Bars» komanda šovakar KHL spēlē savā laukumā ar 4:1 pieveica Magņitogorskas «Metallurg» hokejistus, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

Dārziņš pirmās trešdaļas 14. minūtē asistēja somu uzbrucējam Jarko Immonenam, kurš panāca 2:0 mājinieku labā, bet vēlāk viņam pieskaitīta rezultatīva piespēle arī Konstantīna Korņejeva vārtu guvumā mača 54. minūtē.

Kopumā latvietis nospēlēja tikai nedaudz vairāk par astoņām minūtēm un izdarīja vienu metienu pa «Metallurg» vārtiem.

Uzvarētāju labā bez Immonena un Korņejeva vārtus guva arī Jevgeņijs Bodrovs un Aleksejs Morozovs, bet viesu rindās ar precīzu metienu izcēlās Deniss Hlistovs.

Tikmēr Hantimansijskas «Jugra» viesos ar 5:2 uzvarēja Ņižņekamskas «Ņeftehimik», bet latviešu vārtsargs Edgars Masaļskis palika rezervē.