Fetelam vienpadsmitā uzvara šosezon

Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta 17. posmā - Indijas «Grand Prix» - uzvaru izcīnīja šī gada pasaules čempions Sebastjans Fetels.

«Red Bull» komandas pilots finišēja pirmais jau vienpadsmito reizi šosezon.

Tikmēr otrais palika «McLaren-Mercedes» pilots Džensons Batons, kurš vācietim zaudēja 8,433 sekundes, savukārt uz pjedestāla trešā pakāpiena stājās Fernando Alonso no «Ferrari» komandas.

Ceturtais palika Marks Vēbers, piekto vietu ieņēma «Mercedes GP» braucējs Mihaels Šūmahers, sestais finišēja Niko Rosbergs, septītais - Lūiss Hamiltons, bet astotnieku noslēdza Haime Algesvari.

Kopvērtējumā pārliecinošs līderis ir Fetels (374), kuram seko Batons ar 240 punktiem, bet trešajā vietā atrodas Alonso, kuram 227 punkti.