Latvijas biatlonistiem 24. vieta PK posma jauktajā stafetē

Latvijas biatlonisti svētdien izcīnīja 24. vietu Pasaules kausa izcīņas trešā posma, kas risinājās Austrijas kūrortā Hohfilcenē, jauktās stafetes sacensībās.

2x6+2x7,5 distancē Latviju pārstāvēja Žanna Juškāne, Anete Brice, Rolands Pužulis un Ilmārs Bricis, kurš jau beidzis profesionālo karjeru un šosezon ir Lietuvas izlases treneris-konsultants. Tā nopietni iesaistīties cīņā par augstākajām vietām mūsējie nespēja, astoņās šaušanās izmantojot deviņas rezerves patronas un slēpojot vienu soda apli.

Sacensībās uzvarēja Krievijas komanda, kas astoņās šaušanās izmantoja piecas rezerves patronas un otrajā vietā finišējušo Čehiju, kuras sportisti kļūdījās tikai trīs reizes, apsteidza par 27 sekundēm.

Savukārt trešo vietu ar deviņām rezerves patronām izcīnīja Francija, uzvarētājai zaudējot 39 sekundes.