HK «Rīga» izbraukumu noslēdz ar zaudējumu pret «Čaika»

HK «Rīga» Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta pēdējās izbraukuma sērijas noslēdzošajā, ceturtajā, cīņā pirmdien ar rezultātu 1:2 zaudēja Ņižņijnovgorodas «Čaika» vienībai.

Rezultātu jau mača otrajā minūtē atklāja Grigorijs Miščenko, bet divas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Antons Vilkovs dubultoja «Čaika» komandas pārsvaru.

Četras minūtes pirms trešā perioda beigām Miks Indrašis vienus vārtus atguva, tomēr atspēlēties «Rīga» komandai neizdevās.

HK «Rīga» klubam šis bija pirmais zaudējums pēdējās sešās spēlēs.

MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā «Rīga» ar 79 punktiem 54 spēlēs šobrīd ieņem ceturto vietu