«Ak Bars» mača galotnē zaudē «Traktor»

KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla sērijas ceturtajā spēlē šovakar sāpīgu zaudējumu piedzīvoja Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas «Ak Bars» komanda.

«Ak Bars» hokejisti savā laukumā ar 2:3 atzina Čeļabinskas «Traktor» pārākumu, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot zaudētājos ar 1-3. Dārziņš šajā mačā nospēlēja nepilnas 16 minūtes un izdarīja vienu metienu pa viesu vārtiem.

Spēles rezultātu pirmā perioda 13. minūtē atklāja jaunais krievu hokeja talants Jevgeņijs Kuzņecovs, kurš realizēja skaitlisko vairākumu. Trešā perioda 4. minūtē Antons Budrasovs dubultoja «Traktor» komandas pārsvaru, tomēr jau pēc trim minūtēm Jevgeņijs Bodrovs vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet trešdaļas 12. minūtē Jevgeņijs Lapenkovs panāca izlīdzinājumu.

Uzvaras vārtus «Traktor» komanda guva tikai divas minūtes un deviņas sekundes līdz mača beigām, kad somu vārtsargu Petri Vehanenu pārspēja viņa tautietis Petri Kontiola.

Sērijas piektā un, iespējams, pēdējā spēle notiks ceturtdien Čeļabinskā.

Atgādinām, ka šodien Austrumu konferences otrajā pusfināla pārī Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas apgabala «Avangard» viesos ar 5:3 pieveica Magņitogorskas «Metallurg», sērijā panākot 3-1.