«Real» un «Chelsea» uzvar viesos un pietuvojas pusfinālam

UEFA Čempionu līgas turnīrā otrdienas vakarā Nikozijā un Lisabonā tika aizvadītas pirmās ceturtdaļfinālu spēles.

Madrides «Real» komanda izbraukumā ar 3:0 uzvarēja šīs sezonas Čempionu līgas lielākā pārsteiguma autorus, Kipras čempionus Nikozijas APOEL.

Pēc nospēlētām 45 minūtēm tablo vēstīja par bezvārtu neizšķirtu, tomēr otrajā puslaikā Spānijas superklubs apliecināja savu pārākumu meistarībā. Spēles 74. minūtē izcēlās «Real» franču uzbrucējs Karims Benzemā, bet pēc astoņām minūtēm brazīlietis Kaka dubultoja viesu pārsvaru. Punktu mačam pielika Benzemā, kurš 90. minūtē trešoreiz raidīja bumbu APOEL komandas vārtos.

Tikmēr Londonas «Chelsea» futbolisti viesos ar 1:0 pieveica Portugāles klubu Lisabonas «Benfica».

Arī šajā mačā galvenie notikumu risinājās otrajā puslaikā. Vispirms viesu soda laukumā bumba trāpīja pa roku Džonam Terijam, taču 11 metru soda sitiens netiks nozīmēts, bet jau nākamajā uzbrukumā pa vārtu stabu trāpīja «Chelsea» uzbrucējs Huans Mata.

66. minūtē lieliska izdevība gūt vārtus bija Žardelam, tomēr lieliski nospēlēja viesu vārtsargs Petrs Čehs. Bet vienīgie vārti tika gūti mača 75. minūtē, kad pretuzbrukumā pēc teicamas Fernando Toresa piespēles bumbu vārtos raidīja Salomons Kalū. Jau kompensācijas laikā Ešlijs Kouls gandrīz ieraidīja bumbu savos vārtos, tomēr «Chelsea» panākumu nosargāja.

Vēl divas ceturtdaļfinālu pirmās spēles tiks aizvadītas trešdienas vakarā, kad Marseļas «Olympique» uzņems Minhenes «Bayern», bet «AC Milan» savā laukumā spēkosies ar «FC Barcelona».