Ķēniņš finālu Šveicē sāk ar zaudējumu

Latvijas hokejists Ronalds Ķēniņš un viņa pārstāvētā komanda Cīrihes «Lions» Šveices NLA finālu sākusi ar zaudējumu, vēsta [s:41048].

Pirmajā spēlē «Lions» hokejisti izbraukumā ar 2:4 atzina SC «Bern» kluba pārākumu un sērijā līdz četrām uzvarām nonāca zaudētājos ar 0-1.

Pārpildītajā «Postfinance» arēnā Bernē rezultātu pirmie atklāja laukuma saimnieki, kad pirmās trešdaļas pedējā minūtē precīzs bija Žans-Pjērs Dumons. Otrās trešdaļas vidū Reto Šepī rezultātu izlīdzināja, bet 38. minūtē Dumons panāca 2:1.

Trešajā trešdaļā Filips Furrers un Martins Pliss palielināja Bernes pārsvaru līdz 4:1, bet trīs minūtes pirms mača beigām Andreass Ambūls guva «Lions» komandai otros vārtus.

Ķēniņš rezultativitātes punktus aizvadītajā mačā nenopelnīja.