«Senators» neizmanto iespēju pabeigt sēriju, septītais mačs Ņujorkā

Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas sērijas sestajā mačā aizvadītajā naktī zaudējumu piedzīvoja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas «Senators» komanda.

«Senators» hokejisti savā laukumā ar 2:3 piekāpās Ņujorkas «Rangers», tādejādi sērijā rezultāts kļuva neizšķirts 3-3, bet latviešu uzbrucējs jau piektajā spēlē pēc kārtas palika rezervē.

Pirmajā trešdaļā Kriss Nīls skaitliskajā vairākumā izvirzīja mājiniekus vadībā, taču otrajā trešdaļā Dereks Stepens, Breds Ričardss un Kriss Kraiders panāca 3:1 «Rangers» komandas labā. 39 sekundes līdz spēles beigām Džeisons Speca vienus vārtus atguva, tomēr no zaudējuma «otavieši» nespēja izglābties.

Sērijas izšķirošā, septītā spēle tiks aizvadīta naktī uz piektdienu «Madison Square Garden» arēnā Ņujorkā.