ASV U-18 hokejisti finālā «saplosa» zviedrus

Par pasaules U-18 hokeja čempionāta uzvarētājiem svētdien kļuva ASV hokejisti, kuri finālā ar rezultātu 7:0 sagrāva Zviedriju, vēsta «IIHF.com»

Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 1:0, otrajā trešdaļā amerikāņi guva trīs vārtus, bet pēdējās divdesmit minūtēs Zviedrijas izlases vārtos tika raidītas vēl trīs ripas.

Tikmēr bronzas medaļas izcīnīja Kanādas hokejisti, kuri spēlē par 3. vietu ar 5:4 pagarinājumā uzvarēja Somijas vienaudžus.

Jau ziņots, ka Latvijas U-18 izlase čempionātu noslēdza 9. vietā, saglabājot vietu augstākajā divīzijā arī uz nākamo gadu.