Slovākija sagādā pirmo zaudējumu ASV izlasei

Pasaules čempionātā hokejā šovakar Helsinku apakšgrupas spēlē Slovākijas izlase ar 4:2 pieveica ASV valstsvienību, izcīnot pirmo uzvaru turnīrā.

Slovākijas izlases aizsargs Dominiks Graņaks jau 47. sekundē pārspēja amerikāņu vārtsargu Džimiju Hovardu, bet pirmās trešdaļas 16. minūtē Branko Radivojevičs dubultoja slovāku pārsvaru. Lai gan jau pēc 37 sekundēm Džastins Folks vienus vārtus ASV komandai atspēlēja, sešas sekundes līdz perioda beigām Andrejs Sekera panāca 3:1 Slovākijas izlases labā.

Minūti un 13 sekundes līdz otrās trešdaļas beigām lielajā skaitliskajā vairākumā Pols Ščastnijs atkal samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr 37 sekundes līdz cīņas beigām jau tukšos amerikāņu vārtos ripu ieraidīja Miroslavs Šatans.

Atgādinām, ka dienas pirmajā spēlē Helsinku apakšgrupā Kanādas valstsvienība ar 7:2 pieveica Francijas hokejistus.