Somijas hokejistiem trešā uzvara pasaules čempionātā

Pasaules hokeja čempionātā Helsinku apakšgrupas līderu duelī Somijas valstsvienība ar 5:2 pieveica Šveices hokejistus.

Pirmās trešdaļas 7. minūtē Somijas izlasi skaitliskajā vairākumā vadībā izvirzīja Jarko Immonens. Lai gan otrā perioda 6. minūtē Andress Ambūls panāca izlīdzinājumu, jau pēc 21 sekundes Leo Komarovs atjaunoja mājiniekiem vadību, bet nepilnas četras minūtes līdz trešdaļas beigām Immonens panāca 3:1.

Pagāja tikai 59 sekundes un Šveices izlases uzbrucējs Romāns Viks skaitliskajā vairākumā samazināja rezultāta starpību, bet trešajā periodā divu minūšu un desmit sekunžu laikā Valteri Filpula guva divus vārtus un nostiprināja Somijas izlases panākumu.

Atgādinām, ka šīsdienas pirmajā Helsinku apakšgrupas spēlē Baltkrievijas valstsvienība ar 3:2 pieveica Kazahstānas hokejistus.