Krievijas izlasei «sausā» uzvara pār Vāciju

Pasaules čempionātā Stokholmas apakšgrupas spēlē šovakar Krievijas izlases hokejisti ar 2:0 uzvarēja Vācijas valstsvienību.

Deviņas sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām mača rezultātu atklāja Krievijas izlases uzbrucējs Nikolajs Žerdevs, bet trešā perioda 11. minūtē Aleksejs Tereščenko skaitliskajā vairākumā dubultoja krievu pārsvaru.

Krievijas izlases vārtsargs Semjons Varlamovs atvairīja visus 30 vāciešu metienus, bet viņa kolēģis Vācijas valstsvienības vārtos Dmitrijs Kočņevs tika galā ar 24 no 26 metieniem.

Atgādinām, ka Stokholmas apakšgrupas pirmajā spēlē šodien Latvijas valstsvienības hokejisti ar 5:0 sagrāva Itālijas hokejistus.