Krievijai ceturtā uzvara, Dānijai ceturtais zaudējums

Pasaules čempionātā šovakar Stokholmas apakšgrupas spēlē Krievijas izlases hokejisti ar 3:1 pieveica Dānijas valstsvienību.

Mača 3. minūtē Krievijas izlasi vadībā izvirzīja aizsargs Jevgeņijs Medvedevs, tomēr jau pēc pāris minūtēm Larss Ellers panāca izlīdzinājumu. Pirmās trešdaļas 14. minūtē krievi atguva vadību, kad precīzs uzbrukums padevās Jevgeņijam Malkinam.

Otrās trešdaļas sākumā krievi nerealizēja vairākumu, tomēr drīz pēc tam aizsargs Dmitrijs Kaļiņins trešoreiz pārspēja dāņu vārtsargu Simonu Nīlsenu. Trešā perioda ievadā Krievijas izlases uzbrucējs Nikolajs Kuļomins ieguva tiesības izpildīt «bullīti», taču pārspēt Nīlsenu viņš neprata. Atlikušajā laikā abas komandas pa reizei spēlēja vairākumā, taču rezultāts vairs nemainījās.

Šovakar, plkst. 21.15 Stokholmas apakšgrupā sāksies vēl viens mačs, kurā laukumā dosies Latvijas un Čehijas valstsvienības.