«Rangers» kā pēdējie sasniedz Stenlija kausa pusfinālu

Aizvadītajā naktī Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālā iekļuva Ņujorkas «Rangers» komandas hokejisti.

Konferences pusfināla sērijas izšķirošajā, septītajā spēlē «Rangers» savā laukumā ar 2:1 pārspēja Vašingtonas «Capitals», sērijā triumfējot ar 4-3.

Jau spēles 92. sekundē mājiniekus vadībā izvirzīja Breds Ričardss, bet trešā perioda 11. minūtē Maikls del Dzoto dubultoja «Rangers» komandas pārsvaru. Lai gan jau pēc 38 sekundēm Romāns Hamrlīks vienus vārtus «Capitals» atspēlēja, atlikušajā laikā viesiem neizdevās izglābties no zaudējuma.

«Rangers» vārtsargs Henriks Lundkvists atvairīja 22 no 23 viesu metieniem, bet «Capitals» vārtsargs Breidens Holtbijs tika galā ar 29 no 31 mājinieku metiena.

Austrumu konferences finālsērijā «Rangers» tiksies ar Ņūdžersijas «Devils» hokejistiem, bet Rietumu konferences finālsērijā spēkiem mērosies Losandželosas «Kings» un Fīniksas «Coyotes» komandas.