ASV hokejisti sagrauj Somiju

Pasaules čempionātā šodien Helsinku apakšgrupas spēlē ASV valstsvienība ar 5:0 sagrāva laukuma saimniekus Somijas hokejistus.

Pirmās trešdaļas otrajā pusē abas komandas daudz laika pavadīja nevienādos sastāvos, taču Makss Pečoretijs amerikāņus vadībā izvirzīja brīdī, kad komandas spēlēja pieci pret pieci. Otrā perioda 16. minūtē Kails Palmēri dubultoja ASV izlases pārsvaru, bet 18. minūtē skaitlisko vairākumu realizēja Džastins Folks.

Pēdējās trešdaļas sākumā nepilnu divu minūšu laikā Kriss Batlers un Bobijs Raeins panāca jau 5:0 ASV valstsvienības labā, bet atlikušajā laikā somi izcēlās vienīgi ar aizsarga Ansi Salmelas noraidījumu līdz mača beigām.

«Sauso» spēli aizvadīja amerikāņu vārtsargs Džimijs Hovards, kurš atvairīja visus 18 metienus, bet Kari Lehtonenu mača beigās Somijas izlases vārtos nomainīja Petri Vehanens

Šovakar Helsinku apakšgrupā tiks aizvdīta vēl viena spēle, kurā tiksies Slovākijas un Šveices izlašu hokejisti.