Somijas izlases vairākums «salauž» Kazahstānas pretestību

Pasaules hokeja čempionāta Helsinku apakšgrupas spēlē šovakar Somijas valstsvienība ar 4:1 uzvarēja Kazahstānas izlasi, kura tādejādi zaudēja vietu elites divīzijā.

Pirmajā trešdaļā abām komandām bija iespējas vairākas reizes spēlēt vairākumā, tomēr vārtus gūt neizdevās pat somiem, kuri pa Vitālija Koļesņika vārtiem izdarīja 21 metienu.

Somijas komanda rezultātu atklāja otrās trešdaļas 5. minūtē, kad vairākumu realizēja Jusi Jokinens. Perioda 12. minūtē lielo vairākumu izmantoja Miko Mjāenpā, bet nepilnas trīs minūtes līdz trešdaļas beigām Valteri Filpula guva trešos vārtus.

Jau trešā perioda 75. sekundē Filpula vairākumā panāca 4:0 Somijas valstsvienības labā,  tomēr 10. minūtē Konstantīns Puškarjovs vairākumā vienus vārtus kazahiem atspēlēja.

Atgādinām, ka šīs dienas pirmajā Helsinku apakšgrupas mačā Francijas izlases hokejisti ar 2:1 pieveica Baltkrievijas valstsvienību.