Latvijas futbolistiem minimāls zaudējums pret Poliju

Latvijas valstsvienības futbolisti otrdienas vakarā Austrijas pilsētā Klāgenfurtē pārbaudes spēlē ar 0:1 zaudēja Polijas izlasei, kura gatavojas Eiropas čempionāta finālturnīram.

Latvija un Polija 0:1 (0:0). Sobjehs (82).
Pāvels Doroševs, Kaspars Gorkšs (K), Oskars Kļava, Oļegs Laizāns (Alans Siņeļņikovs, 88), Deniss Ivanovs, Aleksandrs Fertovs, Aleksandrs Cauņa, Aleksejs Višņakovs (Andrejs Perepļotkins, 72), Ritvars Rugins, Ivans Lukjanovs (Vladimirs Kamešs, 73), Artjoms Rudņevs (Edgars Gauračs, 77).

Vienīgos vārtus šajā spēlē mača 82. minūtē guva Polijas valstsvienības futbolists Artūrs Sobjehs, kurš uz maiņu laukumā nāca tikai 57. minūtē, kurš pārspēja Latvijas izlases debitantu - vartsargu Doroševu.

Nākamās pārbaudes cīņas Latvijas valstsvienībai plānotas no 1. līdz 3. jūnijam Igaunijā, kur notiks tradicionālā Baltijas kausa izcīņa. Tāpat pirms 2014. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas cikla sākuma Latvijas futbolisti 15. augustā izbraukumā pārbaudes mačā spēkosies ar Melnkalni.

Šī gada pirmajā pārbaudes spēlē 29. februārī Turcijas pilsētas Antālijas stadionā «Ataturk» Latvijas izlase cīnījās neizšķirti 0:0 ar Kazahstānas valstsvienību.

Latvijas izlase 2014. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā spēkosies vienā apakšgrupā ar Grieķiju, Lihtenšteinu, Lietuvu, Slovākiju, kā arī Bosniju un Hercegovinu. Pirmajā spēlē Latvijas furtbolisti 7. septembrī savā laukumā uzņems Grieķiju, ar kuru spēkojusies arī iepriekšējos divos kvalifikācijas ciklos.