«Kings» uzvar arī otro finālsērijas spēli Ņūdžersijā

Stenlija kausa izcīņas finālsērijas otrajā mačā pagājušajā naktī uzvaru izcīnīja Losandželosas «Kings» hokejisti.

«Kings» komanda viesos ar 2:1 papildlaikā pieveica Ņūdžersijas «Devils», sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-0. Tādejādi «Kings» hokejisti šajā play-off vēl joprojām nav zaudējuši nevienu maču izbraukumā.

Mača rezultātu pirmās trešdaļas 8. minūtē atklāja viesu aizsargs Drjū Dautijs, bet izlīdzinājumu trešā perioda 3. minūtē panāca Raiens Kārters. Uzvaras vārtus Losandželosas komandas labā papildlaika 14. minūtē guva Džefs Kārters.

«Karaļu» vārtsargs Džonatans Kviks atvairīja 32 no 33 pretinieku metieniem, bet Martins Brodērs tika galā ar 30 no 32 metieniem.

Atgādinām, ka arī finālsērijas pirmajā spēlē Ņūdžersijā uzvaru ar 2:1 papildlaikā svinēja «Kings» komandas hokejisti.

Finālsērijas nākamās divas spēles risināsies pirmdien un trešdien Losandželosas komandas mājas arēnā.