Džeimsam 45 punkti, «Heat» izcīna septīto spēli

NBA izslēgšanas spēļu Austrumu konferences finālsērijas sestajā spēlē aizvadītajā naktī pie panākuma tika Maiami «Heat» komanda.

«Heat» basketbolisti izbraukumā ar 98:79 pieveica Bostonas «Celtics» komandu, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 3-3.

Uzvarētāju rindās fantastisku sniegumu demonstrēja Lebrons Džeimss, kurš guva 45 punktus (metieni no spēles - 19/26) un savāca 15 atlēkušās bumbas, bet 17 punktus pievienoja Dveins Veids. «Celtics» komandā ar 21 punktu un desmit rezultatīvām piespēlēm izcēlās Reidžons Rondo, bet pa 12 punktiem guva Kevins Gārnets un Brendons Bess.

Maiami komanda jau pirmajā ceturtdaļā panāca 12 punktu pārsvaru (26:14), bet otrajā ceturtdaļā viesiem bij arī +15 (40:25). Arī otrajā puslaikā «Celtics» komandai neizdevās samazināt rezultāta starpību un radīt intrigu mača galotnē.

Atgādinām, ka Rietumu konferences finālsērijā Oklahomsitijas «Thunder» ar 4-2 pieveica Sanantonio «Spurs» komandu.

Jau tagad ir zināms, ka šīgada NBA finālsērija sāksies naktī uz 13. jūniju pēc Latvijas laika Oklahomsitijā.