Erani/Vinči uzvar Francijas atklātā čempionāta dubultspēļu turnīrā

Par Francijas atklātā čempionāta sieviešu dubultspēļu turnīra uzvarētājām piektdien kļuva itālietes Sāra Erani un Roberta Vinči.

Finālmačā ar ceturto numuru izliktās Erani/Vinči ar 4-6, 6-2 un 6-2 pieveica Krievijas tenisistes Mariju Kiriļenko un Nadeždu Petrovu, kuras izliktas ar septīto numuru.

Trešajā setā itālietes izmantoja visas trīs savas breiku iespējas, izcīnot panākumu mačā.

Iepriekš šogad Erani un Vinči sasniedza Austrālijas atklātā čempionāta finālmaču, kurā piedzīvoja zaudējumu.

Erani izcīnīja savu pirmo «Grand Slam» titulu karjerā, bet pie otrā viņai būs iespējas tikt jau sestdien, kad sieviešu vienspēlēs viņa finālmačā spēkosies ar krievieti Mariju Šarapovu.

Iepriekšējā reize, kad viena tenisiste «Grand Slam» turnīrā uzvarēja gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs bija 2000. gadā, kad to paveica francūziete Marī Pīrsa.