Levandovskis: Centīsimies uzvarēt Krieviju un Čehiju

Polijas valstsvienības uzbrucējs Roberts Levandovskis pēc neizšķirta Eiropas čempionāta pirmajā spēlē pret Grieķijas izlasi (1:1) atzina, ka pirmajā puslaikā poļi nav izmantojuši savas izdevības, vēsta «championat.com».

«Pirmā puslaika beigās mums varēja būt divu vai pat trīs vārtu pārsvars, taču mēs neizmantojām savas izdevības,» secina poļu futbolists. «Diemžēl nākas samierināties ar neizšķirtu. Centīsimies izdarīt visu, lai nākamajās divās spēlēs uzvarētu [Krieviju un Čehiju].»

Tāpat Levandovskis piebilst, ka nepievērš uzmanību baumām par viņa iespējamo pāreju uz Anglijas premjerlīgas klubu «Manchester United», šobrīd pilnībā koncentrējoties uz Polijas izlasi.

Polijas valstsvienība 12. jūnijā mērosies spēkiem ar Krievijas izlasi, bet 16. jūnijā poļi tiksies ar Čehijas futbolistiem.