Karro 16. vieta pasaules čempionāta posmā Beļģijā

Latvijas labākais motobraucējs Matīss Karro, kurš šosezon pārstāv STR KTM komandu, šodien izcīnīja 16. vietu pasaules čempionāta astotajā posmā MX1 klasē - Beļģijas «Grand Prix».

Pirmajā braucienā Karro nobrauca ļoti veiksmīgi, izcīnot 11. vietu, kas deva desmit kopvērtējuma punktus. Otrajā braucienā Latvijas sportists distances sākumā brauca labāko desmitniekā, tomēr otrajā pusē viņš sāka zaudēt ātrumu un tika klasificēts 27. pozīcijā.

Posmā uzvarēja slavenais itālietis Antonio Kairoli, kurš bija ātrākais abos braucienos.

Vēl viens Latvijas pārstāvis MX1 klasē Augusts Justs («Latvija Elkšņi Honda»), kurš startēja par spīti iepriekšējā posmā gūtajai traumai, braucienos ieņēma attiecīgi 31. un 23. vietu, kas summā deva 27. vietu.

Tikmēr MX2 klases sacensībās Dāvis Ivanovs («Riga Motocross Team») ieņēma 27. vietu, braucienos finišējot attiecīgi 22. un 26. pozīcijā un netiekot pie kopvērtējuma punktiem.

MX1 klases kopvērtējumā pēc astoņiem posmiem Karro ticis pie 114 punktiem, kas ļauj saglabāt 14. vietu, bet Augusts Justs ar diviem punktiem pašlaik ieņem 43. pozīciju.

MX2 klasē Roberts Justs («Latvija Elkšņi Honda») ar deviņiem punktiem ir 31. vietā, bet Ivanovs diviem punktiem atrodas 48. pozīcijā.

Kā ziņots, Roberts Justs traumas dēļ nevarēs braukt vēl aptuveni mēnesi. MX1 klasē šosezon traumas dēļ, visticamāk, vairs nevarēs startēt vēl viens Latvijas motosportists Ivo Šteinbergs («Riga Motocross Team»). Tāpat veselības problēmas pēdējā laikā piedzīvojušas arī trešo «Latvija Elkšņi Honda» braucēju Kristeru Teko, kurš arī šosezon pasaules čempionātā sacenšas MX1 klasē.