Latvijas rollerhokejisti PČ sasniedz ceturtdaļfinālu

Latvijas in-line hokeja izlase trešdien izcīnīja trešo uzvaru Kolumbijā notiekošajā pasaules čempionātā, sasniedzot labāko astotnieku.

Apakšgrupas pēdējā mačā Latvija ar rezultātu 2:1 pieveica Brazīliju.

Brazīlijai, tāpat kā Latvijai, pirms šī mača bija divas uzvarētas spēles ar līdzīgiem rezultātiem. Spēle sākās ar sīvu Brazīlijas uzbrukumu, savukārt Latvijas izlasei spēle sākotnēji nevedās, kas Brazīlijai ļāva saglabāt asus momentus vārtu priekšā.

Rezultātu pirmajā periodā pēc Ronalda Cinka piespēles atklāja Guntis Pujāts. Turpinājumā otrā perioda 13. minūtē brazīlieši panāca neizšķirtu, bet cīņas izskaņā Latvija nodrošināja panākumu.

Kā ziņots, turnīra pirmajā mačā pirmdien Latvija ar 5:2 pārspēja potenciālo apakšgrupas favorīti Vāciju, bet pēc tam ar 7:0 pārliecinoši pieveica Venecuēlu.

Sacensību ceturtdaļfinālā Latvijas hokejistus ceturtdien sagaida spēkošanās ar ASV valstsvienību.