Cauņas sniegums palīdz CSKA ar uzvaru sākt Krievijas čempionātu

Lielisku sniegumu laukumā šodien nodemonstrēja pagājušā gada labākais Latvijas futbolists Aleksandrs Cauņa, bet viņa pārstāvētā Maskavas CSKA komanda ar uzvaru sāka jauno Krievijas premjerlīgas čempionāta sezonu.

Aizvadītajā mačā CSKA futbolisti ar rezultātu 1:0 (0:0) savā laukumā pārspēja FK «Rostov» komandu.

Cauņa spēli uzsāka savas komandas sākumsastāvā, laukumā pavadot visas 90 minūtes, turklāt spēles 55. minūtē Seidū Dumbija vienīgos vārtus guva tieši pēc Cauņas piespēles.

CSKA ļoti neveiksmīgi aizvadīja pagājušās sezonas Krievijas čempionāta trešo apli un pēdējā kārtā zaudēja kopvērtējuma otro vietu, kas vienībai šosezon liegs startēt UEFA Čempionu līgā.

Cauņa pagājušā gada vasarā noslēdza līgumu ar CSKA komandu uz pieciem gadiem.

Aizvadītās sezonas Krievijas premjerlīgas čempionāts ilga pusotru gadu, jo no šīs sezonas valstī ieviesta rudens-pavasara izspēles kārtība.