Vīriem zaudējums Serbijā, trešdien iespēja revanšam

Šodien pārbaudes spēli basketbolā aizvadīja Latvijas vīriešu izlase, kas Vršacā tikās ar spēcīgo Serbijas izlasi.

Uzvaru ar rezultātu 91:68 izcīnīja Serbija. Trešdien abas komandas aizvadīs vēl vienu savstarpējo spēli.

Pēc pirmās ceturtdaļas mājinieki bija vadībā ar 32:14, bet pēc spēlētām divdesmit minūtēm serbiem bija 20 punktu pārsvars (51:31).

Otrajā puslaikā latviešiem neizdevās mainīt spēles ritējumu un pirms pēdējām desmit minūtēm rezultāts bija 64:46, bet mača pēdējā ceturtdaļā serbi palielināja savu pārsvaru un galarezultātā izcīnīja uzvaru ar 23 punktu starpību - 91:68.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Vladimirs Štimacs, savukārt Latvijas izlasē Edgara Jeromanova rēķinā 12 punkti, bet deviņus punktus sameta Rihards Kuksiks.