ASV peldētāja Volmere ar jaunu pasaules rekordu uzvar 100 metros tauriņstilā

Londonas olimpisko spēļu peldēšanas sacensībās 100 metru tauriņstila distancē sievietēm ar jaunu pasaules rekordu svētdien uzvarēja amerikāniete Dana Volmere.

Volmere kļuva par pirmo peldētāju vēsturē, kura distanci veikusi ātrāk par 56 sekundēm. Viņas uzrādītais laiks bija 55,98 sekundes.

Pagājušajā gadā Volmere šajā distancē kļuva par pasaules čempioni.

Otrajā vietā finišēja ķīniete Jinga Lu, kura amerikānietei piekāpās par 0,89 sekundēm, bet pie bronzas medaļas tika Alīsija Kautsa no Austrālijas, kura atpalika vēl par 0,07 sekundēm.

Londonas olimpiskās spēles ilgs līdz 12. augustam. Četrgades prestižākajā sporta pasākumā aptuveni 10 500 sportisti sadalīs 302 godalgu komplektus 36 sporta veidos.