Brazīlijas un Meksikas futbolisti sasniedz olimpisko spēļu finālu

Londonas olimpisko spēļu vīriešu futbola turnīra finālā otrdienas vakarā iekļuva Brazīlijas un Meksikas valstsvienības.

Pusfināla cīņā Brazīlijas futbolisti ar 3:0 (1:0) uzvarēja Dienvidkorejas valstsvienību. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Leandru Damiau, bet vienreiz precīzs bija Romulu.

Tikmēr Meksikas futbolisti ar 3:1 (1:1) pārspēja Japānas izlasi. Pirmajā puslaikā Japānas komandu vadībā izvirzīja Juki Otsu, bet pēc tam trīs bezatbildes vārtus guva Marko Favjans, Orive Peralta un Havjērs Kortess.

Pirms tam ceturtdaļfināla mačos Dienvidkoreja pēcspēles sitienos ar 2:1 uzvarēja Lielbritāniju, Brazīlija ar 3:2 pārspēja Hondurasu, Meksika papildlaikā ar 4:2 uzvarēja Senegālu, bet Japāna ar 2:0 pārspēja Ēģipti.

Pirms četriem gadiem Pekinā zeltu izcīnīja Argentīna, pie sudraba tika Nigērija, bet bronzu ieguva Brazīlija.

Olimpiskajās spēlēs vīriešu futbola turnīrā startē U-23 izlases, tomēr sastāvā papildus var iekļaut ne vairāk kā trīs spēlētājus, kuri ir vecāki par 23 gadiem.