Kanoe airētājs Šuklins izcīna Lietuvai ceturto medaļu

Ceturto medaļu Lietuvai Londonas olimpiskajās spēlēs sestdien izcīnīja kanoe airētājs Jevgēņijs Šuklins, kurš tika pie sudraba vieninieku sacensībās 200 metru distancē.

Aizvadītajā finālbraucienā uzvaru izcīnīja ukrainis Jurijs Čebans, kurš finišēja pēc 42,291 sekundēm.

Savukārt Šuklins no uzvarētāja atpalika par 0,501 sekundi.

Bronzas medaļu tikmēr izcīnīja Krievijas sportists Ivans Štiļs, kurš sprinta distanci veica 42,853 sekundēm.

Pirms četriem gadiem Pekinas Olimpiādē Čebans ieņēma trešo vietu šajā distancē.

Iepriekš Londonas olimpiskajās spēlēs no Lietuvas sportistiem pie zelta medaļas 100 metru distancē brasā tika tikai 15 gadus vecā peldētāja Rūta Meilutīte, cīkstonis Aleksandrs Kazakevičs izcīnīja bronzas godalgu grieķu-romiešu stila sacensībās svara kategorijā līdz 74 kilogramiem, bet bokseris Evalds Petrausks ieguva bronzu svara kategorijā līdz 60 kilogramiem.

Ar vienu zelta, vienu sudraba un divām bronzas medaļām Lietuva olimpisko spēļu medaļnieču vidū pašlaik ieņem 37. vietu.

Pirms četriem gadiem Pekinās Olimpiādē Lietuvas sportisti izcīnīja piecas godalgas - burātāja Gintare Volungevičūte un pieccīņnieks Edvins Krungolcs ieguva sudrabu, bet diska metējs Virgīlijs Alekna, Mizgaitis un pieccīņnieks Andrejs Zadņeprovskis tika pie bronzas.

Londonas olimpiskās spēlēs noslēgsies svētdien.