Rēdliham divas piespēles, «Lokomotiv» pārspēj SKA (9)

Ar divām rezultatīvām piespēlēm pārbaudes spēlē piektdien izcēlās KHL kluba Jaroslavļas «Lokomotiv» latviešu uzbrucējs Miķelis Rēdlihs.

Aizvadītajā cīņā «Lokomotiv» hokejisti savā laukumā ar 3:2 (0:0, 1:1, 2:1) uzvarēja Sanktpēterburgas SKA komandu.

Rēdlihs asistēja komandas pirmajos gūtajos vārtos, kad otrās trešdaļas pēdējā minūtē vairākumā 1:1 panāca Romāns Ļudučins, kā arī uzvaru nesošajos vārtos, kad trešā perioda priekšpēdējā minūtē precīzs bija somu aizsargs Sami Lepisto.

Līdz šim Rēdlihs pārstāvēja Rīgas «Dinamo» komandu, bet uz Jaroslavļu pārcēlās pēc pagājušās sezonas.

Aizvadītajā sezonā Rēdlihs KHL regulārajā čempionātā aizvadīja visas 54 spēles, gūstot 13 vārtus un izdarot 31 rezultatīvu piespēli. Viņš kļuva par līgas septīto labāko rezultatīvo piespēļu autoru un 12. rezultatīvāko hokejistu.

Tikmēr septiņās Gagarina kausa spēlēs Rēdlihs guva divus vārtus un izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles, kļūstot par izslēgšanas turnīra pirmās kārtas rezultatīvāko spēlētāju.