Motobraucējam Jonasam desmitā vieta priekšpēdējā EČ posmā

Latvijas jaunais motobraucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja desmito vietu Eiropas čempionāta (EMX) priekšpēdējā, sestajā, posmā 125 kubikcentimetru klasē.

Pirmajā braucienā Jonass ieņēma 16. vietu, bet otrajā braucienā Latvijas sportists finišēja astotajā pozīcijā, kas viņam kopsummā deva desmito vietu un 18 kopvērtējuma punktus.

Par posma uzvarētāju kļuva slovēnis Tims Gažers, kurš tādējādi nodrošināja arī uzvaru čempionāta kopvērtējumā.

Pirms tam kvalifikācijā Jonass uzrādīja otro ātrāko laiku.

EMX kopvērtējumā pēc sešiem posmiem Latvijas sportists ar 127 punktiem kopvērtējumā pakāpās uz sesto pozīciju.

Pagājušajā gadā Jonass ne tikai uzvarēja pasaules junioru čempionātā 85 kubikcentimetru klasē, bet arī parādīja iespaidīgu sniegumu Vācijas čempionāta ADAC junioru kausā, uzvarot visos braucienos, izņemot pirmo, kurā viņš finišēja otrajā vietā.

Savukārt starpsezonā Jonass noslēdza ilgtermiņa līgumu ar KTM rūpnīcas komandu, kā arī «Red Bull».