«Barcelona» Spānijas Superkausa pirmajā mačā uzvar Madrides «Real» (2)

Spānijas Superkausa izcīņas futbolā pirmajā spēlē ceturtdien «Barcelona» savā laukumā ar rezultātu 3:2 (0:0) pieveica pagājušās sezonas valsts čempionvienību Madrides «Real».

Cīņas rezultāts tika atklāts vien 55. minūtē, kad precīzi sita «Real» komandas portugāļu uzbrucējs Krištianu Ronaldu, bet jau pēc minūtes Pedro Rodrigess panāca neizšķirtu.

Mača 70. minūtē pēdējo gadu pasaules labākais futbolists Lionels Mesi realizēja 11 metru soda sitienu un «Barcelona» komandu izvirzīja vadībā, bet astoņas minūtes vēlāk Ksavi Ernandess panāca jau 3:1 laukuma saimnieku labā.

Piecas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām viesiem vienus vārtus atguva Anhels di Marija, tomēr panākt vismaz neizšķirtu «Real» futbolistiem neizdevās.

Jāpiebilst, ka šo maču «Barcelona» komandas mājas stadionā «Camp Nou» klātienē noraudzījās 91 728 skatītāji.

Abu komandu atbildes spēle risināsies 29. augustā Madridē.

Kā ziņots, pagājušajā gadā Spānijas Superkausa izcīņā triumfēja «Barcelona», kas divu spēļu summā ar 5:4 pieveica tieši Madrides «Real» vienību.