Svarcēlājai Kohai bronza Eiropas jaunatnes čempionātā (1)

Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha šodien izcīnījusi bronzu Rumānijā notiekošajā Eiropas jaunatnes čempionātā.

Svara kategorijā līdz 44 kilogramiem startējošā 14 gadus vecā Koha raušanā pacēla 57 kilogramus, bet grūšanā tika galā ar 71 kilogramu smagu svaru stieni, kas summā deva 128 kilogramus.

Uzvaru sacensībās izcīnīja par gadu vecākā spāniete Olga Ernandesa, kura summā pacēla 137 kilogramus.

Tikmēr ceturto vietu svara kategorijā līdz 50 kilogramiem puišiem izcīnīja Rinalds Suharevs. 13 gadus vecais Latvijas sportists raušanā pacēla 80 kilogramus, bet grūšanā 105 kilogramus, kas summā deva 185 kilogramus.

Par čempionu šajā kategorijā kļuva Azerbaidžānas sportists Valehs Bahšalizade, kura rezultāts summā bija 204 kilogrami.

Vēl no Latvijas sportistiem šajā Eiropas čempionātā startēs Rihards Nejs, kurš trešdien aizvadīs cīņas svara kategorijā līdz 62 kilogramiem.