Madrides «Real» pārspēj «Barcelona» un izcīna Spānijas superkausu (5)

Par Spānijas superkausa ieguvējiem trešdienas vakarā kļuva Madrides «Real» futbolisti, kuri divu spēļu summā (4:4), pateicoties izbraukumā vairāk gūtiem vārtiem pieveica «FC Barcelona».

Superkausa izcīņas atbildes spēlē «Santiago Bernabeu» stadionā «Real» futbolisti uzvarēja «Barcelona» komandu ar 2:1.

Mača 11. minūtē «Real» argentīniešu uzbrucējs Gonsalo Igvains atklāja spēles rezultātu, bet jau pēc astoņām minūtēm Krištianu Ronaldu panāca 2:0. 28. minūtē sarkano kartīti saņēma «Barcelona» pussargs Adrianu, tomēr pirmā puslaika pēdējā minūtē ar lielisku soda sitienu rezultāta starpību samazināja Lionels Mesi.

Lai gan līdz pat pēdējām minūtēm viesi centās atspēlēties un teicamas izdevības bija gan Montoijam, gan Mesi, tomēr «Real» komanda panākumu nosargāja.

Atgādinām, ka pirmajā mačā «Camp Nou» stadionā Barselonā ar 3:2 uzvaru svinēja laukuma saimnieki.

Iepriekšējos trīs gados par Spānijas superkausa ieguvējiem bija kļuvuši «FC Barcelona» futbolisti, turklāt pērn viņi pieveica (3:2 un 2:2) tieši «Real» komandu.