Holts «bullīšos» pret Znaroku komandu neglābj (2)

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā tiek aizvadītas divas spēles un viena no tām jau noslēgusies.

Jekaterinburgas «Avtomobilist» savā laukumā ar 3:4 pēcspēles metienu sērijā zaudēja pērnās sezonas Gagarina kausa ieguvējiem Maskavas «Dinamo».

Mačā pirmajā trešdaļā Konstantīns Kasjančuks un Romāns Derļuks vadībā izvirzīja Maskavas komandu, bet 16. minūtē Kamils Pirošs guva pirmos vārtus «Avtomobilist» rindās.

Otrajā periodā vārti netika gūti, bet mača 44. minūtē Dominiks Graņaks Krisu Holtu pārspēja trešo reizi. Vēlāk 23 sekunžu laikā mājinieki panāca neizšķirtu 3:3, bet uzvarētājs tika noskaidrots «bullīšos», kuros uzvaru «Dinamo» atnesa Rihards Ginge.